GTA 5 Silah Hilesi Nasıl Kullanılır?

Okunuyor GTA 5 Silah Hilesi Nasıl Kullanılır?

GTA 5 Silah Hilesi ile oyun içerisinde bulunan tüm silahlara sınırsız mermilerle sahip olun. Böylelikle oyunun tadını yeni çıkarmaya başladığınızı anlayacaksın. Uzun zamandır oyunu oynayan oyuncular dahi bazen silah hilesi gibi çok bilindik şifreleri unutabiliyorlar. Bundan dolayı işinize yarayacağını düşündüğümüz tüm GTA 5 Hileleri ile ilgili şifreleri tekrar düzenlemeye karar verdik. Sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.

GTA 5 Silah Hilesi

GTA 5 Silah Hilesi, çevrim dışı oyunlarda oyunun izin verdiği bir özelliği kullanmanızı sağlayan şifrelerdir. Bu şifreleri yazarak oyun içerisinde her türlü silaha ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

  • Silah Hilesi : TOOLUP
  • Bombalı Mermi: HIGHEX
  • Bomba Etkili Yumruk: HOTHANDS
  • Can ve Zırh Doldur: TURTLE
  • Mermiler Alev Alır: INCENDIARY
GTA 5 Silah Hilesi
GTA 5 Silah Hilesi

Nasıl Kullanılır?

GTA 5 Silah Hilesi nasıl kullanılır? bilmeyenler için soruyu cevaplıyoruz. Oyuna girdiğiniz zaman klavyeniz’de ESC tuşunun altında bulunan “é” tuşuna basın. Karşınıza gelen Cheat Code isimli yere “TOOLUP” yani kullanmak istediğiniz silah hilesini yazın.

GTA 5 Nedir?

Grand Theft Auto V, Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon-macera tarzı video oyunu. Grand Theft Auto serisinin beşinci oyunudur. 17 Eylül 2013 tarihinde PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya çıkmıştır.

GTA 5 Para Hilesi

GTA 5 Silah Hilesi sonrasında oyuncuların en çok merak ettikleri GTA 5 Para Hilesi yapmak isteyen oyuncular daha önce yazdığımız içeriğimiz’den yararlanabilirler. Oyun içerisinde para hilesi diğer hileler gibi şifre ile olmamaktadır. Bundan dolayı hazırladığımız yazımızdaki yöntem en kolay ve en hızlı yöntem olarak seçilmiştir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *