Göğüs Büyütme Yöntemleri | Gıdalar | Masajlar

Göğüs Büyütme Yöntemleri

Göğüs büyütmek amaçlı , akla iştirak eden natürel yöntemlerden biri göğüs büyüten yiyecekler, ötekisi de masaj hareketleridir. Göğüslerinde sarkma ya da asimetrik görünümü (göğüslerden birinin kocaman diğerinin minik olması benzeri ) sorunları meydana iştirak eden kadınlar farklı yiyeceklerle, masaj ve egzersiz hareketleri ile göğüs dokularını büyüterek güzelleştirebilirler. Yeteri Kadar bir büyüklükte ve ek olarak sıkı görünümlü göğüslere elde etmek amaçlı illaki estetik göğüs büyütme operasyonu olmak gerekmiyor.  Eğer aklınızda ameliyat ile göğüs büyütme fikri varsa önce bu yazımızı gözden geçirin:  “Göğüs Büyütme Ameliyatı Zararlı Mıdır?”

Büyük ve ek olarak harika görünümlü göğüslere elde etmek amaçlı tüketilmesi lazım iştirak eden gıdalar şunlardır;

  • Kocaman göğüsler amaçlı soya ve süt mahsulleri tüketmek ek olarak yararlıdır . Bir gün soya peyniri, sonrası zaman soya sütü kullanın.
  • Meme gelişmesini arttırmak amaçlı tavuk bageti tüketin.
  • Arpa, keten tohumu ve akdarı meme büyümesini; kabak, ayçiçek ve anason tohumları da memelerdeki gelişimi uyarır.
  • Beden kıvrımlarının gelişimi amaçlı havuç, domates, barbunya, karnabahar, pancar, brokoli, salatalık, Brüksel salatası, mercimek, soğan, yeşil fasulye, nohut, soğan, börülce, kereviz ve bezelye tüketmek yararlıdır .
  • Ek Olarak dolgun göğüslere elde etmek amaçlı kavun, armut, elma, kiraz, üzüm ve şeftali benzeri meyveler tüketin.
  • Meme sıhhati amaçlı zeytin, fasulye filizi, yulaf ezmesi, kuru erik, tam buğday, kahverengi pirinç ve buğday tohumunu tüketin.
  • Hintsafranı, rezene, zencefil, çemen otu, karanfil, çavdar ve rezene karışımının az miktarda kullanılması meme boyutunu arttırmada etkilidir.

Göğüs Büyütme Masajı Nedir Ne Türlü Yapılır?

Doğal yöntemlerle göğüs büyütmek amaçlı en gösterişli yöntemlerden bir tanesi göğüs büyütme masajıdır. Masaj hareketlerini ek olarak pratik duruma getirmek amaçlı bilmediğiniz mahsulleri kullanmak mahaline bildiğiniz krem ya da yağları kullanmalısınız. Meme masajı hareketleriyle göğüsleriniz hem bir ek olarak kocaman hem bir de ek olarak yüksek olacak.

Göğüs büyütme masajı 1 .hareket;

Bu davranış göğüslerinizin büyümesine destekçi olacaktır. Bu masajı her 2 göğsünüze ya da minik göğsünüze uygulamalısınız.
– Bildiğiniz bir kremi ya da yağı göğsünüze bir miktar sürün.
– Dayanak amaçlı ilgisiz su ya da buz kullanabilirsiniz. Ilgisiz su göğüs bölgesini ek olarak sıkı uyaracağı amaçlı ek olarak pratik hissedebilirsiniz.
– Avucunuzu göğüsünüze, göğüs ucunuz göğüsünüzün tam ortasına geliyor olacak biçimde yerleştirin.
– Avucunuzu vücudunuzun iç bölümüne gerçek yavaş bir biçimde dairesel hareketlerle davranış yapın.
– Bu hareketleri 4-5 dk süresince yapın.

Göğüs büyütme masajı 2.hareket;

Bu yer altı masaj hareketi ile yer altında yer alan adaleleri harekete geçirerek göğüslerinizin ek olarak yüksek ve kocaman görünmesini sağlayacaktır. Bu hareketi 2 göğüsünüzün yer altına ya da minik göğüsünüze yakın yer altına uygulayınız.
– Kolunuzu yüksek bir durumda yukarıya kaldırın.
– Yer altınıza, göğüsünüzün iç bölümüne gerçek davranış edecek biçimde ovarak masajı uygulayın.

Göğüs büyütme masajı 3.hareket;

– Bildiğiniz bir kremi ya da yağı göğsünüze bir miktar sürün.
– Her 2 göğüsünüzü birbirine yavaşça ve hafif bir biçimde bastırarak yaklaştırıp uzaklaştırın.
– Bu hareketi 2-3 dk süresince uygulayın.

Göğüs büyütme masajı 4.hareket;

– Bu hareketi, kollarınızı düz bir biçimde bir duvara gerçek dikerek kendinizi itip çekebilirsiniz ya da hafif bir biçimde şınav hareketi yapabilirisiniz. Bu hareketlerle memelerinizde hissedilir bir değişiklik olacaktır.

Başka bir meme büyütme yöntemi olan bu yazımızı da inceleyin.. Ameliyatsız Göğüs Büyütme: Aquafilling Nedir?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *